Kleedjesmarkt met Koningsdag in Meerzicht

Beginnend op april 27, 10:00

Op maandag 27 april vindt in winkelcentrum Meerzicht een kleedjesmarkt plaats voor kinderen tot 12 jaar. De markt duurt van 10.00 tot 14.00 uur en is bedoeld voor particuliere verkoop.

Kinderen kunnen hun eigen spullen verkopen. Professionele verkoop is niet toegestaan. Tijdens de markt is een marktmeester aanwezig om alles in goede banen te leiden. Naast de kleedjesmarkt zijn er extra activiteiten voor kinderen, zoals gratis schminken en knutselen aan de knutseltafel.

Deelnemers kunnen op zondag 26 april vanaf 18.00 uur een plek afzetten met tape, voorzien van de eerste letter van hun naam. Op de website van het winkelcentrum is een plattegrond te vinden met de beschikbare locaties en actuele informatie.

-advertenties-

-goede doel-