Pianoduo Marten en MarteElke woensdagmiddag is er een lunchpauzeconcert in de Oude Kerk (Dorpstraat 59), gratis toegankelijk voor iedereen die ontspannen een uurtje wil genieten van prachtige muziek. Woensdag 3 juni treedt het pianoduo Marten en Marte op in de kerk, met werken van o.a. S. Barber en F. Liszt.

Pianoduo Marten & Marte bestaat uit Ruben Tekelenburg en Marte Gerritsma. Het duo concentreert zich met name op quatre mains muziek uit de 20e en 21e eeuw. Ze besteden bij de concerten veel aandacht aan een levendige toelichting rondom de stukken.
Ruben en Marte hebben elkaar leren kennen op het ArtEZ conservatorium, waar ze samen met nog twee pianisten het Horizonkwartet hebben opgericht, een kwartet van vier pianisten. Later is daaruit Pianoduo Marten & Marte ontstaan.
Door de jarenlange samenwerking zijn Marten & Marte bijzonder goed op elkaar ingespeeld. Ze storten zich bij het samenspelen met heel veel energie en plezier op de muziek en proberen er een zo sfeervol, spannend en meeslepend mogelijk verhaal van te maken. Om dit nog beter over te kunnen brengen aan het publiek, vertellen ze bij concerten ook graag over de stukken en de achtergrond hiervan.

Waarom heten Ruben en Marte nu samen Pianoduo Marten & Marte? Omdat Rubens tweede naam Marten is! De welluidende combinatie Marten & Marte vroeg erom om tot naam van het pianoduo te worden uitgeroepen.

Dit concert is gratis toegankelijk. Bij de uitgang staat een collectebus voor uw vrijwillige bijdrage.
De deur van de kerkzaal is open vanaf 12:30 uur, aanvang concert 13.00 uur.
Meer info: www.herbergoudekerk.nl 

Foto: Herberg Oude Kerk

Bij Uit tips vindt u alle uitgaanstips voor theater en muziek. Zie ons evenementen overzicht voor alle evenementen in Zoetermeer en bij cursussen hebben we Zoetermeerse cursussen en activiteiten voor u op een rij gezet.

-advertenties-

-goede doel-