bw bo IKC Klimboom 1 zaIn de huis-aan-huis verspreide informatie over de verkiezingen van komende woensdag 18 maart is een stembureau in Buytenwegh abusievelijk in de lijst van De Leyens geplaatst. De wijk Buytenwegh heeft hierdoor in de lijst 4 stembureaus, maar ook in IKC De Klimboom kan gestemd worden.

Wijkbewoners die hun vertrouwde stembureau in de lijst opzoeken, moeten even goed zoeken voor de locaties in Buytenwegh. In de lijst worden 4 locaties genoemd: Buurtvereniging Buytenrode, SBO De Horizon, Stichting Arya Samaadj (bij Winkelcentrum Buytenwegh) en Sportzaal Den Brabanderhove. Bewoners rond de Nesciohove in Buytenwegh moeten even verder zoeken en naar de volgende bladzijde bladeren, daar staat stembureau IKC De Klimboom wel aangegeven.
Er is ook een mobiel stembureau, maar het is nog een verrassing waar deze opduikt in de stad.

stembusOp de website https://waarismijnstemlokaal.nl/s/Zoetermeer staan alle stemlokalen aangegeven, met ook alle voorzieningen die per stembureau aanwezig zijn. In het Stadhuis is een stemlokaal ingericht met speciale hulpmiddelen voor kiezers met een visuele beperking zoals een stemmal met braille. Ook kun je in het Stadhuis stemmen met prokkelduo, voor mensen die extra hulp nodig hebben bij het stemmen.
De hulp van een gebarentolk op afstand is in elk stembureau in te roepen, maar bij Stichting WeZoDo aan de 5 Mei-straat 1 is tussen 12.00 en 17.00 een gebarentolk aanwezig.

De stembureaus zijn op woensdag 18 maart open van 7.30 tot 21.00 uur, daarna zullen de stemmen geteld worden.

Foto ('s) door: Zoetermeer Actief

Kijk hier naar onze overzichtspagina met alle partijen die meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Zoetermeer: Gemeenteraads verkiezingen 2026

-advertenties-

-goede doel-