Iedere eerste dinsdag van de maand is er een herfstlunch. Dinsdag 3 maart staat er tussen 12.00 uur en 13.00 uur weer een pan soep klaar. Peren zijn geplukt, groenten en fruit geoogst en nu komt de verstilling van herfst en winter. Juist dan is het heerlijk om deel te nemen aan de buurtlunch.
Iedere eerste dinsdag van de maand is er een herfstlunch. Dinsdag 3 februari staat er tussen 12.00 uur en 13.00 uur weer een pan soep klaar. Peren zijn geplukt, groenten en fruit geoogst en nu komt de verstilling van herfst en winter. Juist dan is het heerlijk om deel te nemen aan de buurtlunch.
Door de samenwerking met cultuurpartner Greg & Baud Productions wordt er weer een Nieuwjaarsconcert door het Ebony Ensemble gerealiseerd en wel op zondagmiddag 11 januari 2026, in de Kleine zaal van het Stadstheater Zoetermeer.
Iedere eerste dinsdag van de maand is er een herfstlunch. Dinsdag 6 januari staat er tussen 12.00 uur en 13.00 uur weer een pan soep klaar. Peren zijn geplukt, groenten en fruit geoogst en nu komt de verstilling van herfst en winter. Juist dan is het heerlijk om deel te nemen aan de buurtlunch.
Kom binnen bij het oergezellige JJ Music House voor een avond vol gezelligheid en hilariteit. Schuif lekker aan voor een komische try-out Stand Up Comedy Show met tal van ervaren en aanstormende er ervaren comedians.
In de H.Nicolaaskerk, Dorpsstraat 26 in Zoetermeer, kunt u op donderdag 18 december gaan genieten van het kerstconcert van het Zoetermeers Mannenkoor, onder leiding van dirigent Steven van Wieren en onder begeleiding van Patrick Hopper.
Deze avond is het podium open voor iedere muzikant die graag mee wil jammen. Thema van deze jamavond is Rock ’n Roll!
Fred de Wilde (van de vroegere bekende bands als “Shocking Blue” en “Hu @ the Hill Tops” en Pieter Baas (contrabassist van
“Mainline55” en Big Caz en the Bobs”) zijn de 2 heren die de organisatie van deze jam op zich nemen.
Op zaterdag 13 december delen Brasserie Meerzicht en Slagerij Gelderblom Woutersen in Winkelcentrum Meerzicht gratis warme chocolademelk en snert uit. Bezoekers kunnen hier tussen 11.00 en 15.00 uur terecht voor deze winterse lekkernijen, zolang de voorraad strekt.
De feestdagen staan voor de deur en wat is er gezelliger dan samen genieten van een heerlijk dinerbuffet? Restaurant Soet & Meer, gelegen in woonzorglocatie WelThuis De Morgenster aan Nassaulaan 11, nodigt buurbewoners van harte uit voor een luxe kerstbuffet op donderdag 11 december.
Avesta Yusufi begon op zevenjarige leeftijd met hobo spelen. In 2013, toen zij startte in de hobo-klas van het Gnessin State Musical College in Moskou, begon haar studie bij Leonid Kondakov, solist van het Bolshoi Theatre.
Tijdens Kaarsjesavond Zoetermeer op dinsdag 9 december zal ook de Oude Kerk in de Dorpsstraat weer sfeervol van binnen worden verlicht en is er veel muziek te beluisteren, van 18:00 tot 20:30 uur.
De afdeling Gezondheid van de Zevende-dags Adventisten Kerk te Zoetermeer presenteren een nieuwe workshop. Hierin bespreken zij hun visie op het verschil tussen rein en onrein voedsel, waarom God deze wetten heeft gegeven, en wat dit betekent in de huidige tijd.
Johan van Oeveren (1949) studeerde orgel in Utrecht bij Nico van den Hooven. Later improvisatie bij Piet van Egmond, interpretatie bij Jaap Nieuwenhuijse en koordirectie bij Louis Coenen en Jan Eelkema.
Kom in de feeststemming en doe mee met de gezellige Kerstbingo in Winkelcentrum Meerzicht. Een middag vol plezier, warme sfeer en natuurlijk prachtige kerstprijzen om te winnen.
Binnenkort gaan we weer lootjes trekken en dat betekent: surprises maken! Heb je geen idee wat voor surprise je kunt maken of heb je al een hele gave surprise in gedachten en kun je wel wat hulp gebruiken bij het knutselen? Kom dan naar de Kinder Ambachtenwerkplaats.