Op woensdagochtend 4 juni speelt het gezelschap Theater in de Wijk een korte toneelvoorstelling in het inZet Centrum aan het Rakkersveld. De voorstelling is speciaal gericht op mensen die met pensioen zijn of binnenkort met pensioen gaan, en zich afvragen wat deze nieuwe levensfase voor hen betekent.
De voorstelling is een initiatief van Greg & Baud, Theaterhart, Jong Senioren Zoetermeer en Wijck, en belicht herkenbare situaties en vragen rondom het leven na de arbeidsjaren.
Na afloop is er ruimte om na te praten en aansluitend is er een lunch, waaraan belangstellenden vrijblijvend kunnen deelnemen. De toegang tot de voorstelling is gratis. Voor de lunch wordt een bijdrage van €5 gevraagd.
De voorstelling vindt plaats op woensdag 4 juni van 11:00 tot 12:30 uur, met de lunch van 12:30 tot 13:30 uur, bij het inZet Centrum aan het Rakkersveld 253 in Zoetermeer.
Aanmelden of meer informatie is verkrijgbaar via Shayeena Madhar (e-mail: s.madhar@inzet-indewijk.nl) of telefonisch via 079 - 888 5550.