
Filmhuis Cameo vertoont tijdens het Zoetermeerse Thrillerfestival, dat op zondag 25 oktober 2026 begint, drie speciaal geselecteerde thrillers: The Housemaid, Exit 8 en Los Tigres.
In The Housemaid krijgt een jonge vrouw een baan bij een ogenschijnlijk perfect gezin, maar achter de voordeur blijken duistere geheimen schuil te gaan. Exit 8 voert de kijker mee in een beklemmend ondergronds gangenstelsel waar ontsnappen alleen mogelijk is door ieder detail scherp in de gaten te houden. In Los Tigres raken een broer en zus verwikkeld in een gevaarlijk spel wanneer zij tijdens hun werk als industriële duikers een partij cocaïne ontdekken. De drie films hebben elk een eigen verhaal en benadering van het thrillergenre.
De films zijn bij Cameo te zien op hun locatie in het CKC van dinsdag 27 tot en met vrijdag 30 oktober. Meer informatie over de speeldata, aanvangstijden en kaartverkoop is te vinden op de website van het filmhuis.
Foto: Filmhuis Cameo
Bij Uit tips vindt u alle uitgaanstips voor theater en muziek. Zie ons evenementen overzicht voor alle evenementen in Zoetermeer en bij cursussen hebben we Zoetermeerse cursussen en activiteiten voor u op een rij gezet.





