Vrijdag 11 september is er voor alle belangstellenden een excursie naar het Europees Parlement in Brussel. De deelnemers leren hoe het Europees Parlement werkt, hoe partijen elkaar vinden over landsgrenzen heen, en samen werken aan een veilig en sociaal Europa.
Europarlementariër en Zoetermeerder Ingeborg ter Laak is de gastvrouw. Er wordt gezamenlijk geluncht, waarna het Het Huis van de Europese geschiedenis wordt bezocht: een tentoonstelling die je meeneemt op een reis door de tijd, van mythen en ontdekkingen naar de chaos en het samenhorigheidsgevoel van de twintigste eeuw. Tijdens deze reis laat het museum je nadenken over de toekomst van Europa.
Het vertrek is per bus rond 8:00 uur uit Zoetermeer, en rond 15:00 uur weer uit Brussel. Dankzij sponsoring door het Europees Parlement is de prijs laag: 25 euro per persoon, alles inclusief (dus ook de lunch). Opgeven voor 23 augustus via
Deze excursie wordt georganiseerd door de 2e Verdieping, behorend tot de Zoetermeerse Nicolaasparochie. De reis is onderdeel van het najaarsprogramma 'Links, rechts, in de maat… Over links, rechts en de Kerk.' Met aansprekende gasten en uitwisseling. Meer informatie hierover op https:\\tweede-verdieping.nl.
Meer politiek nieuws vindt u op onze politieke pagina: Politiek nieuws





