Wil je creatief bezig zijn, nieuwe technieken leren en andere mensen ontmoeten? Kom dan handwerken bij de Ambachtenwerkplaats! Iedereen is welkom, of je nu net begint of al jarenlang met veel plezier handwerkt.
Op maandagochtend van 9:15 tot 11:15 uur staat haken centraal. Je leert de basis of gaat juist aan de slag met een uitdagender project. Op woensdagochtend van 9:15 tot 11:15 uur kun je deelnemen aan een gezellige handwerkochtend, waarbij onder andere macramé op het programma staat en er ook ruimte is voor andere handwerktechnieken. Op vrijdagochtend van 9:15 tot 11:15 uur zijn liefhebbers van haken én breien van harte welkom om nieuwe vaardigheden op te doen of verder te werken aan hun eigen creaties.
Ervaren vrijwilligers helpen je graag op weg en delen met plezier hun kennis en tips. Het belangrijkste? Samen creatief bezig zijn, elkaar inspireren en genieten van een gezellige ochtend. Kom langs in de Ambachtenwerkplaats binnen de inZet inlooplocatie Buytenwegh & De Leyens, Teldersrode 25 en ontdek een nieuwe hobby of pak een oude passie weer op. De Ambachtenwerkplaats is een plek waar bewoners hun talenten kunnen ontdekken en ontwikkelen in een gezellige en leerzame omgeving.
Aanmelden & informatie
Voor aanmelden of meer informatie kun je contact opnemen met Milou van Loenen via
Foto: Leon Koppenol





