Tijdens de Week van de Vrijheid vertoont Filmhuis op 5 t/m 8 mei in samenwerking met de Stichting 5 mei Zoetermeer twee bijzondere films, te weten: Het Meisje Met Het Rode Haar’ en een registratie van de toneelvoorstelling door het Erasmus College van de eigen bewerking ‘The Handmaid’s Tale’.
Het Meisje Met Het Rode Haar
Op 5 en 6 mei staat de filmklassieker Het Meisje Met Het Rode Haar op het programma, een volledig digitaal gerestaureerde film die volgens de Volkskrant in deze vorm ‘een feest voor het oog’ is. De film vertelt het beroemde verhaal van Hannie Schaft die tijdens de Tweede Wereldoorlog stopt met haar rechtenstudie en zich aansluit aan bij het verzet. Wat het extra bijzonder maakt is dat regisseur Ben Verbong de film inleidt met een speciaal voor deze gelegenheid voor Filmhuis Cameo opgenomen korte videopresentatie. Een extra reden om deze beroemde Nederlandse film (weer) te zien!
The Handmaid’s Tale
Op 7 en 8 mei wordt de registratie van de toneelvoorstelling door leerlingen van het Erasmus
College Zoetermeer van de eigen bewerking The Handmaid’s Tale vertoond. Het is een eigen bewerking van het beroemde boek van Margaret Atwood. De film wordt ingeleid door regisseur Martin Hierck. Er geldt voor deze film een speciaal tarief van slechts € 6. De film is voor iedereen die de acteerprestaties van de Zoetermeerse leerlingen (nog een keer) wil zien.
Tijden
Het Meisje Met Het Rode Haar: dinsdag 5 mei 15.00 uur en 19.30 uur en woensdag 6 mei 19.30 uur The Handmaid’s Tale: donderdag 7 mei 15.00 uur en 19.30 uur en vrijdag 8 mei 15.00 uur en 19.30 uur Nadere informatie en bestellen kaarten op https://www.filmhuiscameo.nl.
Elke dag het Zoetermeerse nieuws in uw mailbox? Blijf op de hoogte van het laatste Zoetermeerse nieuws en meldt u aan voor onze nieuwsbrief!



