Schermafbeelding 2026 01 15 093652Round Table 114 Zoetermeer zoekt nieuwe leden die houden van gezellig samenkomen, goede gesprekken en samen iets doen voor de stad en maatschappij. De leden, ook wel Tafelaars genoemd, bedenken en organiseren projecten en activiteiten die echt iets betekenen voor elkaar en de maatschappij.

De Round Table is een vereniging van mannen tussen de 25 en 40 jaar die regelmatig bij elkaar komen om ideeën uit te wisselen, plannen te maken en elkaar te inspireren. Vriendschap, plezier, persoonlijke groei en iets terugdoen voor de samenleving staan centraal, en ja, dat gaat ook vaak gepaard met een goed glas en veel humor.

De Round Table organiseert onder andere bedrijfsbezoeken, sprekers en allerlei acties voor goede doelen. Maar ook een avondje gezellig eten en vergaderen in 1892 Eten & Drinken hoort erbij.

Recent heeft Round Table 114 Zoetermeer nog champagne verkocht om met de opbrengst stichting Happy Days te steunen. Periodiek organiseert de Zoetermeerse Tafel ook een bowlingevent voor bedrijven en waren ze betrokken bij de afgelopen Vogeltjesrace in de Dorpsstraat.

Je leest het: geen praatclub, geen netwerkborrel — gewoon goede gasten die samen de handen uit de mouwen steken. Dus, ben jij een Zoetermeerder tussen de 25 en 40? Kom gewoon een keer meetafelen. Eén avond, heel veel gezelligheid en misschien wel nieuwe vrienden voor het leven. Geïnteresseerd en wil je meer weten? Stuur een mailtje naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Meer info vind je op tr114.nl.

Elke dag het Zoetermeerse nieuws in uw mailbox? Blijf op de hoogte van het laatste Zoetermeerse nieuws en meldt u aan voor onze nieuwsbrief!

zoetermeeractief.nieuwsbrief

-advertenties-

-goede doel-