Bijeenkomst ‘Wat als…’ over uitvaartwensen

Beginnend op maart 04, 14:00

Op woensdag 4 maart organiseert inZet Noordhove & Seghwaert een bijeenkomst uit de reeks ‘Wat Als …?’ aan de Petuniatuin 7a. Van 14.00 tot 16.00 uur staat het thema centraal: wat als nu nadenken over uw uitvaart later helpend kan zijn?

Tijdens de maandelijkse ‘Wat Als …?’-bijeenkomsten worden onderwerpen besproken die te maken hebben met ouder worden en voorbereiding op de toekomst. De bijeenkomsten zijn laagdrempelig en bedoeld voor iedereen. Professionals van inZet werken samen met gastsprekers uit relevante vakgebieden. Onder het genot van koffie is er ruimte voor informatie, vragen en gesprek.

Deze editie staat in het teken van afscheid nemen en uitvaartwensen, benaderd op een open en toegankelijke manier. Gastspreker Anneke Nummerdor van DELA geeft toelichting op de mogelijkheden rondom uitvaarten en gaat in op vragen en persoonlijke verhalen. Onderwerpen als herinneringen, nalatenschap en persoonlijke wensen komen aan bod.

Ook ouderenadviseur Linda Ligtvoet is aanwezig om deelnemers te begeleiden bij het gesprek over afscheid en herinneringen. De bijeenkomst vindt plaats bij inZet Noordhove & Seghwaert aan de Petuniatuin 7A, naast Fysiotherapie Seghwaert.

Aanmelden is gewenst vanwege het beperkte aantal plaatsen en kan door naam en telefoonnummer door te geven aan Petra van der Laan via p.vanderlaan@inzet-indewijk.nl of telefonisch via 06-46 361 532. Deelname is gratis.

-advertenties-

-goede doel-