Binnenkort organiseert inZet een bijeenkomst van de reeks ‘Wat als …?’. Dit keer met de vraag ‘Wat Als u stress ervaart op latere leeftijd? Met ‘Wat als…?’ bespreken we verschillende thema’s omtrent het ouder worden en met het oog op voorbereiding op de toekomst.
Tijdens deze bijeenkomsten werken professionals van inZet samen met gastsprekers met kennis uit de specifieke vakgebieden. Onder het genot van een kopje koffie van het huis delen wij informatie en is er ruimte voor vragen en een goed gesprek.
Stress komt vaker voor dan we denken, ook op latere leeftijd. Veel mensen ervaren stress door veranderingen in gezondheid, digitale ontwikkelingen of dagelijkse drukte. Toch blijft stress bij senioren en ouderen vaak onbesproken. Om dat te doorbreken spreekt Liza Soffner, sociaal makelaar bij inZet en belangenbehartiger van Alzheimer Nederland, over het sneller herkennen en beter begrijpen van stress. Wat is stress precies en wat kunt u zelf doen als u stress ervaart?
Tijdens de bijeenkomst worden praktische manieren gedeeld om weer overzicht en rust te vinden. Ook ouderenadviseur Nicole van der Spek is aanwezig en nodigt je uit om mee te praten over situaties die voor u stressvol zijn. Wees welkom bij inZet en praat mee over de vraag ‘Wat Als u Stress ervaart op latere leeftijd?
Wilt u zich ook goed voorbereiden op veilig, verantwoord, zelfstandig blijven wonen en de eigen regiebehouden? De bijeenkomst vindt plaats op vrijdag 16 januari van 14.00 tot 16.00 uur in inZet activiteitenlocatie Meerzicht aan de Albrandswaard 1.
Aanmelden is gewenst en kan door uw naam en telefoonnummer te mailen naar VeroniqueEggink op v.eggink@inzet-indewijk.nl of te bellen naar 06-5257 3485.
Vol = vol. De bijeenkomsten zijn gratis toegankelijk.