In samenwerking met het Comité 4 en 5 mei Zoetermeer is Shamier Madhar gevraagd om in het kader van 4 en 5 mei een bijeenkomst vorm te geven. Samen met Linda Clewits, voorzitter van het Auschwitz Comité Nederland, gaat hij in gesprek over de lessen uit het verleden en de betekenis daarvan vandaag.
Het wordt een avond van herinnering, bewustwording en ontmoeting. Een moment om stil te staan bij de geschiedenis, maar ook om samen na te denken over wat deze geschiedenis vandaag van iedereen vraagt.
Die vraag staat centraal tijdens deze bijzondere avond, waarin ruimte is om niet alleen te luisteren, maar ook met elkaar in gesprek te gaan over menselijkheid, verantwoordelijkheid en samenleven in het heden.
Datum: woensdag 6 mei 2026
Tijd: inloop vanaf 17:30 uur, 18:00 uur welkom en gezamenlijke maaltijd
Locatie: Projectbureau Entree, Boerhaavelaan 33, 2713 HA Zoetermeer
De avond begint met ontmoeting en samenzijn. Hierbij zal een warme vegetarische maaltijd worden aangeboden.
Aanmelden is verplicht in verband met de catering. Dit kan via de aanmeldpagina op www.madhar.nl