In Amerongen was afgelopen zondag de derde plaats het hoogst haalbare voor Mariëlle Trouwborst. Vorig jaar won ze de mountainbike marathon van 90 kilometer nog met overmacht, maar dit keer begon ze al met achterstand aan de race.
“Bij het inrijden schoof ik onderuit en viel daarbij hard op mijn knie, die daardoor openlag en ook behoorlijk dik was. Tijdens de wedstrijd had ik er ook last van en kon helaas niet maximaal gaan en moest al vroeg in de race de leiding in de wedstrijd afstaan.
Hopelijk is alles weer op tijd hersteld voor het Nederlands Kampioenschap marathon dat volgende week in Valkenburg plaatsvindt”, aldus Trouwborst. De wedstrijd werd gewonnen door Cindy Volkerink voor Sabriena Stultiens. Bij de mannen kende Gerben Mos een goede dag en kwam als achtste binnen. Bas Luca de Vries, uit dezelfde ploeg als Mariëlle, kon na een val de wedstrijd helaas niet uitrijden.
Foto: Martin Schuttert
Kijk voor meer sportnieuws op onze sportpagina: sportnieuws of op het overzicht sportevenementen
Zelf sporten? Zie ons overzicht sportaanbieders en alle sportcursussen op een rij.





