Karateka's van twee Zoetermeerse clubs hebben dit weekend succesvol meegedaan aan toernooien. Sportschool Da Graça haalde afgelopen zaterdag 8 prijzen op de Oldehove Cup in Leeuwarden. Ook Dojo Hokori Meiyo pakte veel medailles tijdens de Mugen Chikara Cup.
Da Graça wint acht prijzen in Leeuwarden
Afgelopen zaterdag reisden sensei Erwin en sensei Anthony met negen vechters naar de Oldehove Cup. Het was het eerste toernooi van het nieuwe seizoen. Voor de wedstrijdvechters was het een goede kans om weer in het wedstrijdritme te komen. Zo warmen ze op voor de toernooien die nog volgen.
Zeven vechters wonnen hun categorie: senpai Lyanne, senpai Sharam, Jurre, Loïs, Ellinoor, Britt en Skylar. Gideon werd tweede en Ephraim vierde. In totaal gingen er dus acht prijzen mee terug naar Zoetermeer.
Edith was bij dit toernooi actief als scheidsrechter en deed daarmee opnieuw ervaring op. Senpai Bahram en senpai Jens hielpen met coachen. Het volgende toernooi is de British Open. Daar doen Jamairo en Maddox namens Sportschool Da Graça aan mee.

Hokori Meiyo pakt medailles op de Mugen Chikara Cup
De jonge karateka's van Dojo Hokori Meiyo lieten op de Mugen Chikara Cup zien dat ze hard hebben getraind. Volgens de club streden ze met veel inzet, discipline en doorzettingsvermogen.
Eli, Senna, Ace, Jayh en Roshni wonnen hun categorie. Eli haalde daarnaast ook een derde plaats in een andere categorie. Azim, Rayaan, Jailey, Nino, Sophia en Riley werden tweede. Amir eindigde als vierde.
De club is trots op alle deelnemers. Elke wedstrijd is voor hen weer een kans om ervaring op te doen en te groeien als karateka.
Foto's: eigen beeld karateclubs
Kijk voor meer sportnieuws op onze sportpagina: sportnieuws of op het overzicht sportevenementen
Zelf sporten? Zie ons overzicht sportaanbieders en alle sportcursussen op een rij.




