wedstrijd da graca

De wedstrijdploeg van Sportschool Da Graça

Tijdens het Nederlands kampioenschap kata van de IFK hebben twee Zoetermeerse dojo goede prestaties laten zien. Zondag 1 februari startten de wedstrijden Kyokushinkai karate in Amersfoort, dojo Hokori Meiyo en Sportschool Da Graça hadden hard getraind en stonden klaar om de geleerde kata te laten zien.

Seth van de Zoetermeerse Dojo Hokori Meiyo leverde een uitzonderlijke prestatie en kroonde zich voor de 6e keer op rij tot Nederlands kampioen in zijn klasse. Tweede plaatsen waren er voor Emmy, Anaïs en Laura, die in hun categorieën ijzersterke kata’s liepen. Derde plaatsen werden behaald door Kyara, Cathelijne en Daria, met overtuigende en krachtige uitvoeringen.

DHM nk kata

Deelnemers van Dojo Hokori Meiyo

 

Meerdere Nederlands kampioenen bij Sportschool Da Graça

Sportschool Da Graça was met 17 karateka aanwezig op het NK kata, dit jaar georganiseerd door Shiai-jo. In de ochtend waren de teams als eerste aan de beurt, twee teams van de club werden hier Nederlands kampioen: Volwassen team: Sensei Rick, Senpai Iraisha, Senpai Lyanne én het Jeugdteam: Britt, Shania, Loïs.
Het volwassen team met Thomas, Rishaan, Michael behaalde de 2e plaats en bij de jeugd veroverden Jamairo, Dylan, Keyan de 3e plaats.

Na het succes van de teams ging het NK verder met de individuele wedstrijden. Ook hier lieten de karateka zien waarop ze getraind hebben de afgelopen tijd, en wisten ze de volgende resultaten te behalen. Vijf leden van Da Graça werden Nederlands kampioen: Sensei Rick, Thomas, Rishaan, Britt en Loïs. Een tweede plaats werd behaald door Senpai Iraisha, Michael, Shania en Kaelyn en een derde plaats was er voor Amber, Jamairo en Donya.

Foto's: door Dojo Hokori Meiyo en Da Graça

Kijk voor meer sportnieuws op onze sportpagina: sportnieuws of op het overzicht sportevenementen

Zelf sporten? Zie ons overzicht sportaanbieders en alle sportcursussen op een rij.

-advertenties-

-goede doel-