De ChristenUnie-SGP in Zoetermeer heeft het verkiezingsprogramma met het plan voor een stad met een hart gepresenteerd voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart 2026.
De afgelopen vier jaar heeft de ChristenUnie-SGP ervaren dat je ook als kleine partij het verschil kunt maken. Met een eigen wethouder, Bouke Velzen, zijn er stappen gezet op het gebied van bestaanszekerheid, initiatieven voor de energietransitie en sterkere wijken.
De ChristenUnie-SGP zet voor de komende vier jaar extra in op een stad waar mensen centraal staan, waar samenleven, zorg voor elkaar en zorg voor de aarde richting geven aan beleid. De partij vindt het belangrijk dat de gemeente Zoetermeer dienend werkt vanuit vertrouwen, dichtbij de inwoners van Zoetermeer staat en oog heeft voor kwetsbare inwoners. Zoetermeer moet een stad zijn waar iedereen kan meedoen en waar ruimte is voor gezinnen, jongeren, senioren en ondernemers.
De ChristenUnie-SGP gaat de verkiezingen in met Francijn Brouwer als lijsttrekker, Alexander Bruin als nummer twee en Bouke Velzen als kandidaat-wethouder.
Foto van links naar rechts Bouke Velzen, Francijn Brouwer en Alexander Bruin. Foto: ChristenUnie-SGP Zoetermeer.
Kijk hier naar onze overzichtspagina met alle partijen die meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Zoetermeer: Gemeenteraads verkiezingen 2026




