kinder karavaanDe Kinder Karavaan strijkt op zaterdag 29 augustus neer bij Stadsboerderij De Weidemolen in Oosterheem. Van 10 tot 12.30 uur kunnen kinderen genieten van theater, een knutselworkshop en een gratis ijsje. Toegang is voor iedereen vrij.

Voorstelling over rommel

Het programma begint met de voorstelling ‘Prinsesje Reutemeteut en de onbedwingbare wirwar’. De grappige voorstelling zit vol herkenbare liedjes over rommel, precies het soort chaos waar veel kinderen thuis ook mee te maken hebben.
De Kinder Karavaan brengt op deze manier theater in de buitenlucht naar de wijk, zodat kinderen niet naar een theaterzaal hoeven om van een voorstelling te genieten.

Zelf instrumenten maken

Na de voorstelling gaan de kinderen zelf aan de slag. Samen met medewerkers van de bibliotheek ontdekken ze hoe je van alledaagse spullen de leukste instrumenten kunt maken.
Zo sluit de workshop mooi aan op het thema van de voorstelling: van rommel en rotzooi wordt iets nieuws en leuks gemaakt.

Gratis ijsje als afsluiter

Als afsluiting van het programma trakteren de Dames van Akkerlust de kinderen op een gratis ijsje. Een lekkere beloning na het theater kijken en knutselen.

Stadsboerderij De Weidemolen is de jongste van de drie stadsboerderijen in Zoetermeer en ligt in de wijk Oosterheem, tegen het Bentwoud aan. De boerderij opende in 2010 haar deuren en is bekend om de dieren, het avonturenpad en de waterspeelplaats.
Wie op 29 augustus langsgaat, kan dus niet alleen genieten van de Kinder Karavaan, maar ook van alles wat de stadsboerderij verder te bieden heeft.

Alle leuke vakantie activiteiten vind je ook op onze vakantie agenda! vakantie-agenda

-advertenties-

-goede doel-