
De nieuwe opleiding Assistent Business Services (mbo 2) is onlangs van start gegaan. Stichting Piëzo en mboRijnland bieden hiermee een praktijkgerichte leerroute voor volwassenen die een startkwalificatie willen halen. De opleiding duurt twee jaar en bestaat uit één lesdag per week en 18 uur stage.
Studenten voeren tijdens hun stage administratieve, logistieke en facilitaire werkzaamheden uit bij diverse bedrijven. Er wordt gewerkt in kleine groepen, met aanvullende begeleiding door vrijwilligers. De lestijden sluiten aan op schooltijden en kinderopvang voor jonge kinderen is in overleg mogelijk.
Volgens de teamleider van mboRijnland biedt de samenwerking met Piëzo “een goede mogelijkheid om een startkwalificatie te behalen en door te groeien naar werk.”
Foto: Leon Koppenol



