Vrijdag 14 november spelen er in JJ Music House in het Van Tuyllpark twee hardrock tribute bands: Mötley Krëw en Rebels of Ozz. De deuren van de zaal gaan open om 20.30 uur, voor alle liefhebbers van stevige muziek.

FOTO MOTLE CREU JJMHMötley Krëw is a tribute to the most notorious band in the world, Mötley Crüe, Dé legendarische hardrockband uit Los Angeles. Met een strakke en energieke live- show brengt Mötley Krëw een eerbetoon aan de muziek, stijl en podiumuitstraling van de originele band. De setlist bevat alle bekende hits zoals Kickstart My Heart, Dr. Feelgood, Shout at the Devil en Girls, Girls, Girls, afgewisseld met verrassende albumtracks voor de echte fans. De band blijft trouw aan het karakter en geluid van Mötley Crüe met oog voor detail in sound als uitstraling. Het draait om de muziek en de sfeer: herkenbaar, eerlijk en met het rauwe randje dat bij Mötley Crüe hoort.

Rebels of Ozz is de Nederlandse Ozzy Osbourne tributeband die voornamelijk vroege nummers van Ozzy Osbourne en Black Sabbath speelt. Een metalmozaïek van klassiekers, waarbij ook de vergeten Ozzy-pareltjes aan bod komen, die zeker gewaardeerd worden. De tributeband blijft trouw aan de originele nummers, maar voegt er natuurlijk wel een eigen vibe aan toe! De tributeband heet niet voor niets ‘Rebels of Ozz’.
Aanvang 20.30 uur, entree € 10,-, tickets via www.jjmusichouse.nl 

Bij Uit tips vindt u alle uitgaanstips voor theater en muziek. Zie ons evenementen overzicht voor alle evenementen in Zoetermeer en bij cursussen hebben we Zoetermeerse cursussen en activiteiten voor u op een rij gezet.

-advertenties-

-goede doel-