Op vrijdag 31 oktober verandert het Stadshart van Zoetermeer in een griezelige wereld vol scare-actors, shows en verklede bezoekers. Halloweenstad Zoetermeer viert dit jaar zijn 11e editie met een uitgebreid programma voor jong en oud.

Stadshart vol griezels en scarezones

Halooween stad logo defHalloweenstad Zoetermeer is uitgegroeid tot een van de grootste Halloween-evenementen van Nederland. Tienduizenden bezoekers komen jaarlijks naar het Stadshart om te genieten van het huiveringwekkende programma. Dit jaar zijn er acht scarezones, waaronder The Marionetten Massacre, Carnivale du Freak, Hauntedpark Whispering Woods en de spectaculaire Headless Horseman show. Van 19.00 tot 21.00 uur vindt de Halloweenwalk plaats, een parade met honderden figuranten die het Stadshart omtoveren tot een duister labyrint.

Trick or Treat en verkleedwedstrijd voor kinderen

Voor kinderen van 6 tot 11 jaar start op vrijdag 31 oktober om 16.30 uur de Trick or Treat-route. Deelname is gratis en er zijn leuke Halloweenprijzen te winnen. In de Passage kunnen kinderen zich laten schminken. Ook wordt er een verkiezing gehouden voor het best verklede kind. Op zondag 2 november is er een extra Trick or Treat-moment van 12.00 tot 14.00 uur, opnieuw met gratis schminken.

Halloweenstad Zoetermeer roy PootsGriezelcircus: nieuw en mysterieus

Nieuw dit jaar is het Griezelcircus, een spannende circusbeleving met mysterieuze acts en een duister tintje. Deze activiteit is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.

Het circus is geopend op 25, 26 en 31 oktober en op 1 en 2 november. De locatie is de oude Intertoys in Daily Plaza. Openingstijden 12:00 – 16:00 u, behalve 31 oktober 12:00 – 21:00 uur. Wie voor minimaal €15,- winkelt in het Stadshart, krijgt gratis toegang.

Extra activiteiten en prijzen

Naast het hoofdprogramma zijn er nog meer Halloweenactiviteiten. De Halloween Street Awards belonen de mooist versierde straten met €250,- aan decoratie van feestwinkel So Low. Verder is er een Halloweenkermis en bieden horecagelegenheden speciale Halloweenmenu’s aan.

Praktische informatie


Locatie: Stadshart Zoetermeer
Bereikbaarheid: Kom bij voorkeur met de fiets, RandstadRail of te voet. Parkeren kan in de parkeergarages, waar de eerste twee uur gratis zijn.
Meer informatie en inschrijven: https://www.halloweenstad.nl


Foto’s: Roy Poots, Halloweenstad Zoetermeer

Alle evenementen in Zoetermeer vindt u op onze evenementen kalender: www.zoetermeeractief.nl/agenda/evenementen

Kijk ook op onze kalender voor activiteiten, cursussen, sportevenementen of de culturele agenda voor alle theater en muziek tips!

-advertenties-

-goede doel-