Op zondag 5 oktober organiseert De Groene Ontmoeting de Proef de Polderdag samen met Boerderij ’t Geertje en de zelfoogsttuinderij Hazelland 10. Vanaf Inspiratietuin De Permarie (Geerweg 7b) kunnen bezoekers tussen 13.00 en 16.00 uur zelf proeven, plukken, ontdekken en ervaren hoe rijk de natuur is.
Jong en oud wordt uitgenodigd om kennis te maken met de wereld van voedsel, bodem en biodiversiteit. De Groene Ontmoeting biedt met haar vrijwilligers leuke activiteiten aan zoals een mini- workshop over bodemleven in De Permarie, diverse proefjes langs de wandelroutes vanaf Boerderij ‘t Geertje, een speurtocht met als thema “Supermarkt van de natuur” en een ongedwongen kennismaking met de zelfoogsttuin Hazelland 10. Hier kunnen bezoekers meedoen aan een kleine workshop ‘inmaken’.
Door het volgen van de beleefroute en het Klompenpad zijn alle deelnemende locaties met elkaar verbonden. Proef de Polderdag is gratis toegankelijk en biedt naast de leerzame activiteiten ook lekkers om te proeven. Overal valt iets te beleven. De Groene Ontmoeting wil met deze dag laten zien hoe waardevol de natuur is en hoe iedereen zelf kan bijdragen aan een gezonde bodem en een duurzame voedsel toekomst.
Kom langs en beleef een middag vol natuur, smaak en inspiratie in de Geerpolder. Meer weten over De Groene Ontmoeting, bezoek de website: https://degroeneontmoeting.nl/
Fotografie: Jacqueline van Leeuwen
Bij Uit tips vindt u alle uitgaanstips voor theater en muziek. Zie ons evenementen overzicht voor alle evenementen in Zoetermeer en bij cursussen hebben we Zoetermeerse cursussen en activiteiten voor u op een rij gezet.