GIT 3 R. VeeningaAfgelopen weekend stonden de velden van de Zoetermeer Grizzlies op het Van Tuyllpark volledig in het teken van het Grizzlies Internationaal Toernooi (GIT). Teams uit Engeland, Duitsland, Frankrijk en Nederland kwamen samen voor drie dagen vol sport, gezelligheid en het ontstaan van mooie nieuwe vriendschappen.

Er werd niet alleen fanatiek gespeeld, maar ook gekampeerd, gelachen, gegeten en gefeest. Het toernooi bestond uit twee competities: honkbal en slowpitch softbal. Slowpitch softbal is een variant van softbal waarbij de bal langzaam wordt gegooid, met een grote boog, in plaats van snel en recht. Het is een populaire vorm van softbal, vooral in Europa en de Verenigde Staten, en legt de nadruk op spelplezier en toegankelijkheid voor alle niveaus, inclusief oudere spelers en beginners.
Dit jaar werd voor het eerst een driedaags toernooi gehouden, na vorige edities die twee dagen duurden. Het GIT 2025 was een groot succes, dankzij de inzet van alle teams, vrijwilligers en bezoekers.

GIT 1 R. Veeninga GIT 2 R. Veeninga

 

Uitslag honkbal:
1. Geile Guys – Duitsland
2. Grizzlies – Nederland
3. Zülpich Eagles – Duitsland

Uitslag slowpitch softbal:
1. Almere Magpies – Nederland
2. OHANA’s – Nederland
3. Dank u Lulu – Frankrijk

Foto ('s) door: Rianne Veeninga

Kijk voor meer sportnieuws op onze sportpagina: sportnieuws of op het overzicht sportevenementen

Zelf sporten? Zie ons overzicht sportaanbieders en alle sportcursussen op een rij.

ozio_gallery_nano

 

 

 

-advertenties-

-goede doel-