Op zondag 29 juni om 16:00 uur sluit de Albert Heijn aan de Samanthagang 64 tijdelijk de deuren. De winkel wordt vervolgens binnen de bestaande muren verbouwd. Er komt een volledige make-over en alles, van vloer tot plafond, wordt gloednieuw.
Ook krijgt Albert Heijn Rokkeveen een groter assortiment en kun je met contant geld bij de zelfscan betalen. Supermarktmanager Leo van der Meer: “Zaterdag 12 juli gaan we om 11:00 uur weer open en dat wordt een feestelijke happening.”
Het openingsfeest begint al om ongeveer 10:30 uur. Er is dan muziek en medewerkers delen beschuit met blauwe muisjes uit. Ook de Albert Heijn-hamster is er uiteraard bij. Wie wil, mag met deze bekende levensgrote mascotte op de foto.
Uitgebreid aanbod
De verbouwing leidt tot een moderne en overzichtelijkere winkel. Dat zal vooral te merken zijn op het grote versplein waar je straks meer groente, fruit, maaltijden en vooral veel meer verspakketten vindt. De bloemenafdeling komt in de hal, met prachtige planten, kunstbloemen, vazen en potten.
Vrijwel vanaf de start van de wijk is de Albert Heijn in Rokkeveen gevestigd. “We zitten nu al meer dan dertig jaar in het winkelcentrum. Klanten waarderen onze winkel mede vanwege de gemoedelijke sfeer. Die nemen we dus gewoon mee. In onze vernieuwde supermarkt wordt het minstens net zo gezellig”, aldus de supermarktmanager. Tijdens de verbouwing zijn klanten welkom bij de Albert Heijn-winkels in de buurt: Middelwaard 93, Westwaarts 41 en Petuniatuin 12.
Foto eigen foto Albert Heijn Rokkeveen Zoetermeer