Najaarstraining Assertiviteit

Beginnend op september 16, 13:00

Copilot 20260701 194444Meer zelfvertrouwen? Start dit najaar met de assertiviteitstraining van inZet. Vind je het lastig om voor jezelf op te komen? Zeg je vaak ‘ja’ terwijl je eigenlijk ‘nee’ bedoelt? Of vind je het moeilijk om je mening te geven zonder schuldgevoel? Dan kan de assertiviteitstraining uitkomst bieden.

Vanaf dit najaar start inZet weer met een assertiviteitstraining voor volwassenen vanaf 18 jaar. De training wordt in kleine groepen gegeven en bestaat uit acht bijeenkomsten. Deelnemers leren op een respectvolle manier voor zichzelf op te komen, grenzen aan te geven en beter om te gaan met lastige situaties. 

Eerst kennismaken

Om mee te doen aan deze training is het nodig om eerst deel te nemen aan een groepskennismakingsbijeenkomst. Samen wordt er gekeken of de training aansluit bij de wensen en verwachtingen. 

Wanneer & waar

Op deze data zijn de kennismakingsbijeenkomsten gepland voor de middagtrainingen: 9 sept (ochtend), 9 sept (middag) en 16 sept. Tijd 13:00 tot 15:30 uur

Locatie

De locatie is inZet Buytenwegh & De Leyens, Teldersrode 25 in Zoetermeer. Wil je je aanmelden en/of heb je vragen over de middagtrainingen, neem dan contact op Mahin Zarza m.zarza@inzet-indewijk.nl met Lisa Garone l.garone@inzet-indewijk.nl in de cc. Je kan ook bellen naar het centrale nummer 079 888 77 70 Zie verder het digitale bericht.

Evenementen herhalingen

-goede doel-