Iedere eerste dinsdag van de maand is er een herfstlunch. Dinsdag 3 maart staat er tussen 12.00 uur en 13.00 uur weer een pan soep klaar. Peren zijn geplukt, groenten en fruit geoogst en nu komt de verstilling van herfst en winter. Juist dan is het heerlijk om deel te nemen aan de buurtlunch.
Iedere eerste dinsdag van de maand is er een herfstlunch. Dinsdag 3 februari staat er tussen 12.00 uur en 13.00 uur weer een pan soep klaar. Peren zijn geplukt, groenten en fruit geoogst en nu komt de verstilling van herfst en winter. Juist dan is het heerlijk om deel te nemen aan de buurtlunch.
Door de samenwerking met cultuurpartner Greg & Baud Productions wordt er weer een Nieuwjaarsconcert door het Ebony Ensemble gerealiseerd en wel op zondagmiddag 11 januari 2026, in de Kleine zaal van het Stadstheater Zoetermeer.
Iedere eerste dinsdag van de maand is er een herfstlunch. Dinsdag 6 januari staat er tussen 12.00 uur en 13.00 uur weer een pan soep klaar. Peren zijn geplukt, groenten en fruit geoogst en nu komt de verstilling van herfst en winter. Juist dan is het heerlijk om deel te nemen aan de buurtlunch.
De feestdagen staan voor de deur en wat is er gezelliger dan samen genieten van een heerlijk dinerbuffet? Restaurant Soet & Meer, gelegen in woonzorglocatie WelThuis De Morgenster aan Nassaulaan 11, nodigt buurbewoners van harte uit voor een luxe kerstbuffet op donderdag 11 december.
De afdeling Gezondheid van de Zevende-dags Adventisten Kerk te Zoetermeer presenteren een nieuwe workshop. Hierin bespreken zij hun visie op het verschil tussen rein en onrein voedsel, waarom God deze wetten heeft gegeven, en wat dit betekent in de huidige tijd.
Samen de KWIEK-route lopen? Dat kan op dinsdag 23/09, 07/10, 04/11 en 02/12 onder begeleiding van Sandy de Welzijnscoach. Het vertrek is deze dagen om 12:00 uur vanaf inZet Noordhove & Seghwaert, Petuniatuin 7a.
Iedere eerste dinsdag van de maand is er een herfstlunch. Dinsdag 2 december staat er tussen 12.00 uur en 13.00 uur weer een pan soep klaar. Peren zijn geplukt, groenten en fruit geoogst en nu komt de verstilling van herfst en winter. Juist dan is het heerlijk om deel te nemen aan de buurtlunch.
Vanaf 8 juli is het loket Informatiepunt Digitale Overheid (IDO) elke eerste dinsdag van de maand te vinden in de Leyens. Je kunt binnenlopen van 09.30 - 11.00 uur bij inZet Buytenwegh en de Leyens, Gondelkade 33.
Muziek die je raakt, dat is waar Camilla en Josje altijd naar op zoek zijn. Het viool-pianoduo Tales in Music houdt ervan om pakkende muziek te spelen en vooral om hun luisteraars hiervan te laten meegenieten.
Schrijver Ellen de Vries neemt u mee in de Surinaamse Rapsodie: ’t Leven van Majoie Hajary in zeven muziekstukken, over het Surinaamse leven van deze componiste en pianiste. Op zondag 16 november 2025 om 14.30 uur bent u van harte welkom bij de Vereniging Paloeloe.
Het grote Lohmanorgel in de Oude Kerk aan de Dorpsstraat 59 heeft groot onderhoud nodig. Daarom is de actie ‘Het Lohmanorgel schoon!’ gestart. Als eerste in een serie geeft organist Geurt van Lagen een benefietconcert op zaterdag 15 maart van 15:30 tot 16:30 uur.
Mötley Krëw (NL) Dutch tribute to the most notorious band in the world Mötley Krëw is een Nederlandse tribute band die zich toelegt op het repertoire van Mötley Crüe, de legendarische hardrockband uit Los Angeles
Filmhuis Cameo vertoont wekelijks in het Stadstheater een selectie speelfilms en documentaires van hoge kwaliteit. Deze week vertonen zij: The Penguin Lessons
Schrijver Karin Amatmoekrim komt op 12 november van 19:30 tot 21:30 uur naar Bibliotheek Forum. Tijdens haar lezing vertelt ze over het boek dat zij momenteel aan het schrijven is: ‘De geschiedenis van Suriname’
Filmhuis Cameo vertoont wekelijks in het Stadstheater een selectie speelfilms en documentaires van hoge kwaliteit. Deze week vertonen zij: Familiar Touch
Lunchpauzeconcert
La Voz Humana: Michal Bitan - sopraan, Galit Zadok - blokfluiten & dulciaan, Julie Stalder - viola da gamba & lirone, Punto Bawono - vihuela