Het Pietenhuis opent de deuren in Stadshart Zoetermeer

Beginnend op november 18, 13:00
Categorieën: Evenementen, Centrum, Sint

Heb jij je altijd al afgevraagd waar de Pieten verblijven als ze niet druk bezig zijn met het bezorgen van cadeautjes? Vanaf woensdag 18 november opent het Pietenhuis de deuren in Stadshart Zoetermeer en krijg jij een exclusief kijkje in het geheime domein van de Pieten.


Kijk hoe de Pieten de cadeautjes testen en inpakken en ontdek hoe Snoeppiet altijd de lekkerste snoepjes en pepernoten vindt. Ook de stal van Amerigo is te vinden in het Pietenhuis.
In het Pietenhuis ontdek je waar de Pieten zich voorbereiden op het grote Sinterklaasfeest. Neem een kijkje achter de schermen, ontdek hun bijzondere wereld en laat je verrassen door alles wat er te zien en te beleven valt.
Tijdens de openingsdagen van het Pietenhuis staan er ook allerlei leuke activiteiten op het programma. Van een persoonlijke ontmoeting met Sinterklaas tot creatieve workshops en een spannende Pietenspeurtocht.

Het programma van het Pietenhuis

Woensdag 18 november: opening Meet & Greet Sinterklaas en Pieten
13.00 – 16.00 uur
Kom gezellig langs, ontmoet de Sint en zijn Pieten en maak samen een mooie foto!

-goede doel-