ELEMENTS YDL DANCE STUDIO - SHOW 1

Array ( [can_edit_events] => 0 [can_post_events] => 0 [can_repeat_events] => 0 [event_moderation] => 1 [can_delete_events] => 0 [can_register] => 1 [can_unsubscribe] => 1 [can_download] => 1 [can_upload] => 0 [can_create_categories] => 0 [tag_moderation] => 0 [can_add_locations] => 0 [can_edit_locations] => 0 [can_approve_events] => 0 [can_approve_tags] => 0 [can_change_options] => 1 [can_select_speakers] => 1 [can_add_speaker] => 0 [can_select_sponsors] => 1 [can_add_sponsor] => 0 [can_confirm_tickets] => 0 [limit_events] => 0 [enable_registration] => 1 [can_create_tickets] => 1 [enable_discounts] => 1 [default_category] => 0 [default_location] => 0 [can_view_subscriptions] => 0 [can_edit_subscriptions] => 0 [can_delete_subscriptions] => 0 [can_change_subscriptions] => 0 [can_scan] => 0 )
Beginnend op juni 22, 13:30
Categorieën: Theater, Stadstheater logo

Dit jaar zijn de leerlingen van YDL Dance Studios weer te bewonderen op het podium van het Stadstheater Zoetermeer. Onze leerlingen vanaf 7 jaar dansen mee in de voorstelling Elements. Elements is een betoverende dansvoorstelling waarin de vier klassieke elementen – aarde, water, lucht en vuur – centraal staan. Van de mooie landschappen die onze aarde te bieden heeft tot de vloeiende bewegingen van water, de zwevende vrijheid van lucht en de intense passie van vuur, in onze voorstelling nemen onze leerlingen je dansend mee door de kracht en schoonheid van de elementen.

Programma
Elements – Show 1: zaterdag 22 juni van 13.30-15.45 uur
Elements – Show 2: zaterdag 22 juni van 18.15-20.15 uur
Elements – Show 3: zondag 23 juni van 13.45-16.00 uur
Elements – Show 4: zondag 23 juni van 18.00-20.00 uur

Stadstheater, Theaterplein 10

https://stadstheater.nl/

-goede doel-